On-line poradna

PrEP 29. 11. 2020

Uživatel: Petr, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobry den, mohli by jste na stránkách PrEP prevence uvádět cenu v jednotlivých lékárnách? Cena se liší i o 1.000kc. Mate tam baner s cenou 349,- to uz asi take není aktuální. Děkuji

Július Szabó

Odpověděl: Július Szabó, 29. 11. 2020

Dobrý den, Petře,

na našich stránkách jsou uvedeny rozmezí cen od 600,- Kč do cca 1100,- Kč, aktuální maximální cena by tedy neměla překročit 1100,- Kč. Není v našich silách zjišťovat a uvádět ceny v jednotlivých lékárnách (v České republice je okolo 3000 lékáren). Jsou lékárny, o kterých víme, že je cena právě 600,- Kč (lékárna Florenc, lékárna Centrum Ústí nad Labem).

Na žádných z našich aktivních stránek není PrEP inzerován za 349,- Kč, banner, o kterém hovoříte, odkazoval na akci platnou na jaře a v létě 2020 (jak je uvedeno nad bannerem od března do července), na našich webech tato stránka ale již není k dispozici a je archivovaná. Zřejmě jste na ni narazil někde ve vyhledávači, kde o ní zůstala informace. Pro informování o PrEP již ale několik měsíců využívání web www.chciprep.cz.

Děkujeme za informaci o archivní stránce, pokusíme se ji zcela skrýt, aby nebylo možné ji vyhledávat.

Obrázek č. 138

Kdy a kde testujeme

Obrázek č. 144

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST
obrazek PrEPPoint

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

Obrázek č. 169

PODPOŘTE NÁS!

 
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 142
Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

Projekt INOVACE A AKCELERACE AKTIVIT PRO ODSTRAŇOVÁNÍ BARIÉR PŘI ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB INFIKOVANÝCH HIV čís. CZ.1.04/5.1.01/77.00066 je financován z Evropského sociálního
fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.