Prostituce

Kondom chrání

Kondom nasazujte vždy sama, nenechte to dělat klienta. Buďte opatrná, jsou klienti, kteří se snaží během sexu kondom sundat nebo roztrhnout. Kontrolujte si průběžně, zda je kondom na svém místě. Chraňte se kondomem i se stálými zákazníky – nikdy nevíte, zda se zrovna Váš zákazník nenakazil od někoho jiného.
Buďte profesionální! Ochránit Vás mohou i jiné prostředky (např. dentální rouška na orální sex na ženě, ženský kondom femidom). Nezapomínejte na lubrikační gel, který chrání před protržením kondomu.

Kde se můžete poradit a popovídat si o své práci

Rozhodně Vám doporučujeme navštívit Rozkoš bez rizika – ať už fyzicky na některém z jejích pracovišť nebo alespoň webové stránky https://rozkosbezrizika.cz/co-nabizime/.

Dle vlastních slov organizace je jejím hlavním posláním „zlepšovat postavení sexuálních pracovnic/ků, předcházet rizikům spojeným s prací v sexbyznysu a snižovat je“. Sexuálním pracovnicím nabízí odborné poradenství a testování na pohlavně přenosné choroby, dále poradenství v sociálně-právní oblasti (např. vyřizování soc. dávek), finanční a protidluhové, kdy se řeší zadluženost klientů, psychosociální (řešení vztahových problémů, rozvodů, výchova dětí…). Mimo to nabízí organizace terapie pro vyrovnání se s prací v sexbyyznysu a pomoc s odchodem z této sféry. Za zmínku stojí také jejich online poradna s živým chatem.

Služby pro sexuální pracovnice na Domažlicku potom zajišťuje centrum Jana, které poskytuje zdravotní a sociální služby a taktéž působí v terénu.

9. 10. 2020 OQYZ

Obrázek č. 224

Program pomoci uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, prevence a léčba HIV/AIDS) na území hl. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 206
Obrázek č. 144

Kdy a kde testujeme

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

obrazek PrEPPoint

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

ČT podporuje ČSAP

Obrázek č. 189

PODPOŘTE NÁS!

 
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s lektorem . Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 208
Obrázek č. 142
Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost
a na pomoc uprchlíkům z Ukrajiny v oblasti zdravotnictví (testování, preve-
nce a léčba HIV/AIDS) na území l. m. Prahy pro rok 2023 – UNICEF

Obrázek č. 57

akreditovaný dobrovolnický program

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Obrázek č. 186
Gilead

podporuje zejména mobilní testování v sanitkách a opravy prostor Domu světla

Obrázek č. 145

Projekt INOVACE A AKCELERACE AKTIVIT PRO ODSTRAŇOVÁNÍ BARIÉR PŘI ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB INFIKOVANÝCH HIV čís. CZ.1.04/5.1.01/77.00066 je financován z Evropského sociálního
fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.