Během

Mějte se u sebe základní věci (anebo opakování je matka moudrosti): kondomy a lubrikant na bázi vody, dost hotovosti na to, abyste se bezpečně dostali domů, léky na HIV, jestli je užíváte, nabíječku na telefon, lízátka nebo žvýkačky.

Udržujte hydrataci. Oblečte se tak, abyste se nepřehřáli a nedehydrovali v klubu. Použijte šatnu a mějte teplé oblečení na cestu do klubu nebo chilloutu a zpátky. Alkohol a drogy dehydrují tělo, proto pijte, zvlášť když tancujete nebo dlouho sexujete. Že potřebujete více tekutin poznáte podle toho, že vaše moč je tmavší a že vydržíte dlouho aniž by se vám chtělo čůrat. Moc vody také škodí, určitě nepijte více než dva litry nealkoholického nápoje za hodinu.

Pečujte o sebe. I když nejspíš nebudete mít hlad, snězte aspoň něco, i kdyby to byl jen kus ovoce, smoothie nebo jogurt.

Pokud v chilloutu používáte cock ring, pravidelně si ho sundavejte, abyste se vyhnuli poškození penisu.

Dělejte pauzy od tančení a sexu, aby se tělo zklidnilo a odpočinulo. Když hned další večer jdete na jinou zábavu, zkuste si odpočinout nebo se vyspat. I několik málo hodin pomůže.

Obrázek č. 138

Kdy a kde testujeme

Obrázek č. 144

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST
obrazek PrEPPoint

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

Obrázek č. 169

PODPOŘTE NÁS!

 
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 142
Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Projekt INOVACE A AKCELERACE AKTIVIT PRO ODSTRAŇOVÁNÍ BARIÉR PŘI ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB INFIKOVANÝCH HIV čís. CZ.1.04/5.1.01/77.00066 je financován z Evropského sociálního
fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.