On-line poradna

Pokud si nejste jisti, jestli jste se chovali "rizikově", zeptejte se v této poradně. Zodpovíme Vám všechny dotazy týkající se rizikového sexuálního chování a možnostech způsobů přenosu HIV. Budeme se snažit, abyste svou odpověď získal/a nejpozději v pracovní dny do 24 hodin od položení dotazu.

Pokud jste v přehledu již položených dotazů nenašli to na co se chcete zeptat, položte vlastní dotaz.

Pokud máte zájem o otázky a odpovědi z nějaké specifické oblati, můžete výběrem tématu omezit zobrazené otázky. Bližší popisy a statistiky otázek naleznete v přehledu témat.

Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Přenos infekce krvi na naplasti 23. 2. 2022

Uživatel: Vikina, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda při náhodném stáhnutí na naplast se zbytky zaschle krve a pokud by mimoděk-cca za hodinu-doslo k doteku prstu usty-jeste před umytim kdyz nebyla možnost hrozí riziko nákazy a zda mám kontaktovat lékaře s prosbou o profylaxi-vim že dotaz vyznívá divně ale nevím co dělat. Děkuji

PrEP 16. 2. 2022

Uživatel: Tomas, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobry den lek PrEP se pouziva jen na HIV nebo se muze treba pouzit i u syfilisu?? tim se prave lecim dekuju

Dotaz na účinnost pep mylan 12. 2. 2022

Uživatel: Anonym, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, S prostitutkou proběhl orální sex, bez ochrany a následně pouze vaginální sex s kondomem, který se protrhl a došlo k eakulaci. Do 15 hodin byl nasazen pep mylan Jaká je pravděpodobnost ze došlo k nákaze hiv pokud dotyčná byla pozitivní a jak je účinnost pep mylan Dekuji

Řízení a obsluha strojů 12. 2. 2022

Uživatel: Max, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, nikde jsem nenašel informaci, jestli užívání PrEPu ovlivňuje řízení a obsluhu strojů. Jsem řidič kamionu. Děkuji za doplnění informací a přeji krásný den.

Orální sex 10. 2. 2022

Uživatel: Martin, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, slyšel jsem, že PEP se předepisuje pouze po nechráněném anální/vaginálním styku/kontakt s krví? Pokud se jednalo pouze o masturbaci nebo orální sex (pasivní, bez ejakulace do úst), tak se vzhledem k nízkému riziku se nepředepisuje? Rozumím tomu správně.

Prodej PrEP někomu 8. 2. 2022

Uživatel: DZ, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den. Prominte možná za nevhodný dotaz, a to hlavně z důvodu asi ne úplně standardního postupu. Mám doma 3 krabičky po 30 tabletách PrEP (Preexpoziční profylaxi) a bohužel ji již nebudu využívat. Má platnou trvanlivost a jelikož mě každá krabička stála nemálo peněz, jen tak je nechat projít a poté vyhodit (do lékárny) mi přijde opravdu škoda. Rád bych je tedy alespoň prodal - buď nějakému zájemci o PrEP a nebo případně do lékárny zpět, je-li to možné. Lze někde a případně jak a kde někomu PrEP případně prodat? Ani jedna z krabiček není otevřená, jsou nové. Děkuji

PrEP 23. 1. 2022

Uživatel: Tomca, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobry den, cca pred tydnem sem mel sex s prostitutkou a pri vaginalnim sexu se protrhl kondom, zistil jsem to az pri ejkulaci kterou jsem provadel mimo a ne do vaginy... Na prostitutce sem nepozoroval zadne v pichy po inekcich nebo jine divne signaly onemocneni... Sama me ubespecoval ze nemusim mit strach ze je v poradku a ze se ji tohle stalo poprve... Co by jste mi poradily ? Samozrejmosti je ze po 3 mesicich si necham udelat testy na HIV... Dekuji

Schéma testů po PEP 13. 1. 2022

Uživatel: John, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, mám dotaz ohledně testování po PEP. Některé zdroje uvádějí doporučení, že je vhodné testy 4. generace provést ještě 4 měsíce po potenciální expozici HIV, nicméně mně bylo sděleno, že test je již po 3 měsících dostatečně průkazný. Mám obavu, že díky ART by mohlo být množení víru potlačeno a sérokonverze oddálena natolik, že by mohlo dojít k prodloužení testovacího okna. Je tedy test po 3 měsících od rizikové události dostatečně prukazný? A pokud ne, jak průkazný je a jak průkazný by byl v případě PEP pouze s TDF/FTC? Je zde rozdíl proti trojkombinaci? A možná trochu nesouvisející otázka, ale HBV & HCV test je doporučen prý dokonce ještě 6 měsíců po expozici. Znamená to tedy, že se testování má rozdělit (tj. 4 měsíce test na HIV, 6 měsíců testy na HBV a HCV) nebo jsou tyto testy dostatečně průkazné již 4 měsíce (nebo dokonce 3 měsíce) po expozici? Děkuji za Vaše odpovědi.

PrEP Brno 11. 1. 2022

Uživatel: BSS, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Je prosím niekde v Brne možné aktuálne získať ako cudzinec s prideleným poisteneckým číslom od všeobecné zdravotní predpis na PrEP?

dostupnost PrEP 7. 1. 2022

Uživatel: Tom, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jsou známy nějaké bližší informace ohledně dostupnosti Emtricitabine/Tenofovir disoproxil Mylan, který má výpadek na českém trhu. O třikrát dražší náhradě od KRKy vím, ale představuje pro mě cenově nedostupnou alternativu. Děkuji!

Prep 11. 12. 2021

Uživatel: Marfreek, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, seznámil jsem se s klukem. Posléze jsem zjistil že je HIV pozitivní. Chtěl bych s ním mít sex s minimálním rizikem. Chodí na pravidelné testy a bere pravidelně léky a má nulovou virovou nálož. Bavíme se o problému otevřeně, ale i tak bych chtěl si nechat předepsat prep a být více v bezpečí. Je možné, že by mi lékař Prep předepsal? Kam mám zajít si pro léky. Jsem v této oblasti velmi krátce a nic moc o tom nevím. Poradili by jste mi prosím, k jakého lékaře navštívit? Mockrát díky :)

PrEP 28. 9. 2021

Uživatel: Seba, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, včera jsem začal užívat v denním režimu Embtricitabin/Tenofovir MYLAN jako preexpoziční profylaxi. Cítím se unavenější, trochu mě bolí hlava. Lze očekávat, že to ustoupí? Samozřejmě jsem sledován infektologem a PrEP mám po velkém screeningu na recept. Ještě by mě zajímalo, jak je to s alkoholem v začátcích PrEPu. V informačním letáku se píše, že lze užívat i s alkoholem (dokonce i drogami!!!). Proč se ale doporučuje lidem žijícím s HIV, kteří berou podobnou kombinaci, abstinovat, žít a jíst zdravě (asi bychom měli všichni). Existuje nějaké doporučení ohledně stravy, pití, alkoholu, pokud beru PrEP? Jak je to třeba s třezalkou, kterou jsem si přes léto sušil a pil s medem?

"vakcína" na HIV 11. 9. 2021

Uživatel: Niki, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, v čem spočívá vlastně to "kouzlo" HIV, že stále svět nenašel na tuto nemoc nějakou účinnou vakcínu, když už tu máme pre-ex a post-ex léky? Děkuji

Rezistence na účinné látky v PREP a další léčba 10. 8. 2021

Uživatel: Veit, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, rád bych se zeptal, pokud dojde k infekci při současném užívání PREP a vytvoří se rezistence na látky v PREP obsažené, má onen pacient poté stále naději na účinnou léčbu prostředky dostupnými a hrazenými v České republice? Děkuji

Preventivní PEP a zvážení rizik 13. 7. 2021

Uživatel: Karel, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, během své dovolené jsme měl nechráněný sex se ženou, která následně spala s několika muži, což mě znejistilo a raději jsem se po 38 hodinách zastavil u doktora pro PEP s podezřením na možný HIV přenos. Co se týká ženy, tak si nejsem jistý, jestli HIV opravdu měla/má, či jaká je vůbec šance, že by se přenesl na mě, každopádně jsme si chtěl být jistý a nasadily jsme lečbu PEP ( 2 látky - Emtricitabice a Tenofovir - 200 a 245 mg). Moje otázka je zaměřená na rizika užívání PEP v této kombinaci. Ohrožuji nějak zásadně své orgány, když budu brát PEP po dobu 28 dnů nebo i něco dalšího? Jde mi o to, že se snažím vyrovnat rizika užití prevence oproti pravděpodobnosti rizik nákazy. Žena tvrdila, že má může a během manželství měla pouze jeden (chráněný) sex, ale tomu se jaksi nedá věřit z důvodu toho co jsem viděl pak. Proto moje otázka zní takto. Může nějakým způsobem PEP ohrozit můj zdravotní stav, orgány, spustit autimunitní onemocnění či další problémy? Případně kdybych bral prášky například pouze 20 dní, nebylo by to lepší? Děkuji za rady a názory.

Prep 27. 6. 2021

Uživatel: Jan, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Zdravim, ve svete je známych hodne prípadu kde hiv pozitívni človek ma rezistenci na tenofovir disoproxil a emteicitabin. Proc se jako rika lidem že s Prepem se nemuzou infikovat kdyz maji treba styk s clovekem ktery ma rezistentní kmen vuci timhle lekum a treba nebere zadne leky a ma vysokou virovou naloz? O tomhle se nikde nerika.

Přenos 25. 6. 2021

Uživatel: Joker, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Když byla krev na ponozce a ve sprše se namočila a krev z ní se mi trochu asi dotkla penisu( pretazeneho), mohu se nakazit HIV? Bizarní dotaz pro někoho, ale myslím ho vážně. Pokud ho smažete, beru to tak, že jsem se nakazit nemohl, i tak prosím o odpověď.

PEP pro jistotu? 24. 6. 2021

Uživatel: Zdenda, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, prosím o info, zda mám nějak řešit následující situaci, zejména např. PEP. Situace, cca 15 hodin zpět: Proběhlo líbání a honění s neznámým mužem. Bez kouření. Vystříkal se mi na tvář, ne do pusy. Nicméně při následném líbání jsem zaznamenal chuť jeho spermatu. Podle nalezených informací asi není velké riziko? Mám se ptát PEP? Děkuji

Špatná imunita 26. 5. 2021

Uživatel: Nick, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den ,před 1a 1/4 rokem jsem užíval pep po nechráněné souloži cca před 8 měsíci orální sex já muž v pasivní Roli na dermatologi po2-3 měsících zjištěné chlamydie přeléčení doxyhexal cca po 5/ 6mesicich kvůli přetrvávajícím potížím jsem si nechal udělat laboratorní test HIV bohužel pro mne jako pro laika bez vysvětlení s anti HIV 1/2 p24 0,18 negativní ref 0,00az 0,99 dále HIV =0,18.RRR=negativní.TPLA=0,10 prosím velice o vysvětlení bolí mne dlouhodobě klouby zahlenuji se akné průjmy ..atd mužů HIV pustit z hlavy po 7 měsících rychlotest na pohlavní nemoci vše negativní velice dekuji

PrEP nový předpis 25. 5. 2021

Uživatel: swg, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je alespoň orientačně známo, kdy by mohlo být obnoveno předepisování PrEP pro nové klienty? Uvítal bych možnost této ochrany. Zaznamenal jsem překupníky s PrEP za vyšší než dvojnásobnou cenu, navíc bez jakýchkoliv vyšetření. Touto cestou bych rozhodně jít nechtěl, ale někteří si takto asi PrEP začali pořizovat. V tomto ohledu se obávám i možného selhávání PrEP, neboť tito lidé možná ani nevědí, jak užívat správně. Vím, že byl Covid, ale snad se pomalu vše vrátí k normálu. Děkuji za odpověď a přeji všem pevné zdraví.

PEP 12. 5. 2021

Uživatel: Blba holka, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobry den, mela jsem behem vikendu chraneny sex s kondomem, ale pote nam uziti selhalo. V opojeni jsem si uz rekla, ze s tim nic nendelam (zjisteno az po sexu s ejakulaci do pochvy).. Na zaklade toho probehl dvakrat oralni sex s ejakulaci do pusy. Byla jsem v hiv poradne, kde mi byl nasazen PEP (ted beru tyden).. Dotycny muz si nechal udelat domaci rychlotest (negativni). Tvrdi, ze prede mnou nemel vic jak dva mesice zadny rizikovy kontakt a hodla jit jeste na testy hiv z krve (v pripade negativity) ... Mam v lecbe pokracovat? Je mi po tom hodne spatne...kdyz i pres to doberu.. A vypada to, ze je hiv negativni, ja mesic brala PEP.. Mela bych i tak dodrzovat sexualni abstinenci, nez mi bude udelan test po tech trech mesicich? Bohuzel me jednani bylo velmi spatne (jednorazove)... doma mam staleho partnera. Moc dekuji za odpoved na muj dotaz. Preji hezky den

Prepoint -nový pacient 20. 4. 2021

Uživatel: Lukáš, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, mohu se zeptat, kdy bude otevřen Prep point pro nové zájemce? Epidemická situace už je na ústupu. Děkuji.

Riziko přenosu 10. 4. 2021

Uživatel: Jirka, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, mám několik nyní sexuálních partnerů, ale vždy používám kondom, orálnímu sexu se radši vyhýbám. Byl by PreP dostatečnou ochranou před HIV, abych ho mohl provozovat? Samozřejmě o riziku jiných STDs vím (kapavka, Syfilis), ale nechci "gonokokovou faryngitidu" chytit znovu. Díky.

rizika PEP 19. 3. 2021

Uživatel: Kristian, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobry den, predem bych Vam chtel podekovat za praci, kterou delate. Chtel bych vas poprosit o radu. Nyni asi 5 tydnu mam noveho pritele. Od zacatku naseho vztahu jsme spolu meli sex. Tedy nejdrive jen oralni sex bez kondomu z obou stran, on nikdy neejakuloval, jen ja. Pozdeji dvakrat analni sex, kdy ja jsem byl top. Po ctrnacti dnech mi rekl, ze byl na testech HIV a testy vysly pozitivne s vysokou virovou nalozi a zacal okamzite brat leky. Pote se mnou zasel do centra, abych se nechal otestovat take. Me testy na HIV byly negativni, ale je tam trimesicni okno, kdy zpetne pred cca dvema mesici jsem mel nechraneny analni sex s kamaradem, jehoz HIV status neznam. V centru mi navrhli PrEP s tim, ze na schuzka ohledne predepsani PrEP mela byt o 7 dni pozdeji. Mezitim jsem s pritelem mel analni sex [ja top], pri kterem nam praskl kondom {ktery jsme zacli po zjisteni pritelova HIV statusu pouzivat] a ja jsem to zaregistroval az po delsi dobe. Jelikoz byla sobota a HIV centrum bylo zavrene, sel jsem na ambulanci, kde po konzultaci mi preepsali na dva dny do pondeli PEP - Tivicay 50 mg a Truvada 200-300mg [leky byly podany po 20ti hodinach po vystaveni viru], v pondeli pak v HIV centru bylo predepsano na dalsich 28 dni Tivicay 50 mg a Descovy 200-25mg. Chtel bych k tomu vsemu pristoupit nyni zodpovedne, a proto bych se Vas chtel zeptat. Jsem v zahranici a nevim, zda lecba byla nasazena po vsech techto informacich spravne, protoze se mi nezda, kdyz mi navrhli, ze po techto 28 dnech bych pak presel na PrEP, ale na ceskych strankach se docitam, ze na PrEP muze clovek prejit az je 100% jisty, ze je HIV negativni, coz ja po tom vsem nesplnuji Me otazky zni: 1] byly leky na PEP predepsany spravne a muzu po techto 28 dnech |tedy 30 pilulcich] prejit hned na PrEP, pokud by nahodou testy ukaly, ze jsem HIV negativni, nebo budu muset pockat dalsi 3 mesice na nove testovani? 2] nemuze nyni dojit k resistenci leku, pokud jsem treba byl nakazen behem techto poslednich trech mesicu nechranenym stykem? 3] Je pravda, ze pokud budeme oba HIV pozitivni s nulovou virovou nalozi, budeme neinfekcni a za podminek ze nebudeme mit zadne jine sexualni partnery budeme moci mit sex bez kondomu? 4] Za jak dlouho by u me mohly byt provedeny prukazne testy na zjisteni statusu HIV, neovlivni je brani techto leku? Myslim jestli tyto leky na chvili nepotlaci virovou infenci a pote by mohl byt treba falesny HIV negativni vysledek? 4] Pokud bych po tom vsem byl HIV negativni a pritel dodrzoval pravidelne lecbu tak, ze by byl na nedekovatelne virove nalozi, je lepsi, pokud bych bral PrEP jako ochranu, nebo je to zbytecne? 5] Je nejaka interakce vyse uvedenych leku a obecne antiretrovirotik na CBD olej, minoxidil a finasteride? Moc Vam dekuji za zodpovezeni mych otazek, ktere doufam pomuzou i ostatnim. I pres to, co jsem vyse napsal, ac se to tedy nezda, vzdy jsem se pred tim choval zodpovedne. Mel jsem pred tim 6 let partnera a celych 6 let jsem mu byl verny, ale po nasem rozchodu, ktery navrhl on, jsem se z toho sesypal.

Testing 10. 3. 2021

Uživatel: Shine, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Thank you very much for your reply doctor. I do not have to retake another HIV test for low risk sex. How about Hepatitis B and Hepatitis C test? Should I retake this? Also, I would like to ask from the blood test reports from last 3 months, I have slightly elevated liver enzymes values. In the first month after PEP medication, I have ALT = 1.83, AST= 0.87 Second month test, ALT =1.65, AST= 1.24 Third month, ALT= 1.56, AST= 0.91 Fourth month, ALT= 1.27, AST= 0.74 Please let me know whether this slight elevation is normal for PEP users? Or any serious problem? Thank you. Shine

Test 10. 3. 2021

Uživatel: Shine, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Hi, I have written the request for the firsr time in a while. I didn’t receive any response. I don’t no why my messages are deleted.

HIV testing 9. 3. 2021

Uživatel: shine, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Hi, I have unprotected oral sex with an unknown gay person. I have received oral sex and body to body massage. After 62 hrs of this explosive, I have been prescribed the PEP (3 drug combination). I have been tested negative for HIV1/2 ag-ab, Hepatitis B, Hepatitis C, Syphilis at baseline, 30 days, 60 days, and 96 days after this explosive. All HIV tests are 4th generation antigen-antibody tests from the laboratory. Are my tests are conclusive? Do I need to take restest? Please let me know this information. Thank you very much.

PreP nežádoucí účinky? 7. 3. 2021

Uživatel: Jan, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, do 40 hodin po nechráněném sexu jsem nasadil Emtricitabine/Tenofovir disoproxil Mylan. Zbývá mi 12 tablet, ale poslední týden jsem musel změnit jídelníček, jím třeba jen 2x denně a mám chuť už jen na extrémně sladká nebo tučná jídla a mám řídčí stolici. Cítím se unaveně a spím déle. Z příbalového letáku jsem nepochopil jestli jsou toto běžné vedlejší příznaky, nebo příznaky HIV +. Ostatní příznaky nemám. Je možné, že to je jen sezónní úzkostí? Jak velká šance je při tomto způsobu profylaxe, že pokud byl partner HIV+ a já byl infikovaný, že se infekce nerozšíří? Děkuji

PrEP 7. 3. 2021

Uživatel: Martina, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobry den, mam dotaz, jak moc ovlivnuje uzivani leku Emtricitabine/Tenofovir disoproxil Mylan zdravi a funkci jater/ledvin. Jsem zdrava 25leta zena, sportuji a mam dobrou zivotospravu. Mam pritele, ktery je HIV+, lecen, s nulovou virovou nalozi a skvelou imunitou. Vaginalni/analni sex mame sice jen s kondomem, protoze se tak citi lip, oralni sex bez kondomu. Posledni dobou ale nemame sex tak casto a ja nevim, jestli to stoji za to, ten lek denne uzivatt. Vim, ze je moznost ho brat "on demand," jenze sex se zase tak planovat neda. Dekuji za Vasi odpoved. M.

PrEP a pasivní oral 19. 2. 2021

Uživatel: Martin, Téma: Pre- a post-expoziční profylaxe (PrEP, PEP) proti HIV

Dobrý den, Nechal jsem si předepsat PrEP na 3 měsíce. V rámci životní situace jsem se bohužel nedostal k týdennímu užívaní ,ale využil jsem prvně nouzově režim ON - DEMAND ( 2,1,1) na nechráněný orální sex od ženy ,který proběhl cca po 2 hod. po užití dvou tablet . Vaginální sex proběhl raději s prezervativem. Současné době pokračuji v denním užívání .S potřebováno dohromady 5 tabel z balení . Potřeboval bych prosím poradit ,zda jsem udělal chybu ? To znamená pokračovat užívání PrEP nebo přestat a provést po 6 týdnech kontrolní test. Předem děkuji za odpověd.

Aktuální počet dotazů v databázi ke zvolenému tématu: 108

Obrázek č. 138

Kdy a kde testujeme

Obrázek č. 144

ČT podporuje ČSAP

Obrázek č. 189

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

Kampaň podpory pro zaměstnance žijící s HIV

Obrázek č. 172

#workingpositively

obrazek PrEPPoint

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

Obrázek č. 169

PODPOŘTE NÁS!

 
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s lektorem . Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Obrázek č. 186
Obrázek č. 142
Gilead

podporuje zejména mobilní testování v sanitkách a opravy prostor Domu světla

Projekt INOVACE A AKCELERACE AKTIVIT PRO ODSTRAŇOVÁNÍ BARIÉR PŘI ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB INFIKOVANÝCH HIV čís. CZ.1.04/5.1.01/77.00066 je financován z Evropského sociálního
fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.