Objednávání klientů

Vítejte v rezervačním systému PrEP Point České společnosti AIDS pomoc, z.s.

Obrázek č. 85
V tomto rezervačním systému se můžete objednat pouze do PrEPPointu Praha (v Domě světla) k lékaři na konzultaci a vyšetření, pokud máte zájem o užívání PrEP nebo již PrEP užíváte. Co je PrEP se dočtete zde.
Do PrEPointu Ústí nad Labem můžete přijít v jeho provozní době každou středu 13 - 18 hod. - není potřeba se objednávat a smluvně má zajištěny všechny zdravotní pojišťovny.

Instrukce pro návštěvu PrEPPointu Praha:

  • Pokud jste nový žadatel/ka o PrEP, tedy PrEP ještě neužíváte, ale rád/a byste jej užíval/a zvolte VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ. Stejně tomu je, pokud PrEP již užíváte, ale získáváte jej v jiném než našem zařízení.
  • Pokud již PrEP užíváte, který Vám byl předepsán v našem zařízení, a chcete se objednat na kontrolní prohlídku, po které Vám budou předepsány další dávky PrEP, zvolte KONTROLNÍ VYŠETŘENÍ.
  • Pokud máte za sebou kontrolní vyšetření v našem zařízení a potřebujete se objednat na sdělení výsledků provedených vyšetření a vystavení receptu na PrEP, zvolte VÝSLEDKY + RECEPT.

POZOR! Aktuálně přijímáme pouze klienty pojišťoven 111 (Všeobecná zdravotní pojišťovna) a 213 (Revírní bratrská pokladna).

Jakmile se nám podaří uzavřít smluvní vztahy s dalšími pojišťovnami, budeme vás informovat.

Obrázek č. 138
Obrázek č. 144

Kdy a kde testujeme

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

PODPOŘTE NÁS!

 
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 142
Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Projekt INOVACE A AKCELERACE AKTIVIT PRO ODSTRAŇOVÁNÍ BARIÉR PŘI ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB INFIKOVANÝCH HIV čís. CZ.1.04/5.1.01/77.00066 je financován z Evropského sociálního
fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.