Kdy hledat pomoc

Jak poznat, kdy potřebujete pomoc s chemsexem? Udělejte si test na https://www.davidstuart.org/thinking nebo na www.fridaymonday.org.uk (ten je mnohem delší a podrobně porovnává vaše přání s realitou), případně sami přemýšlejte, jestli užívání chemsexu ještě máte pod kontrolou. Možná, že najednou cítíte, že z experimentů a příležitostné zábavy se stalo něco, co převzalo kontrolu nad vaším sexuálním a společenským životem. Možná si připadáte depresivní, máte potíže ve vztahu, v práci nebo s financemi. Možná vnímáte, že váš partner nebo přátelé - neuživatelé si o vás dělají stále větší starosti. Neznamená to, že ostatní vám řeknou, jestli máte problém, ale blízcí lidé vás dobře znají a mohou si všimnout změn ve vašem chování nebo vzhledu.

Měnit věci je obtížné, zvlášť když jde o drogy. Ať už chcete chemsex trochu omezit, užívat bezpečněji nebo toho nechat úplně, pravděpodobně budete potřebovat pomoc. Obraťte se pro podporu na přátelé, možná budete potřebovat pomoc odborníka z řad psychoterapeutů, sociálních pracovníků, psychiatrů, sexuologů a dalších.

Jestli si chcete o těchto věcech promluvit, ozvěte se nám: uholyeva@centrum.cz

Obrázek č. 138

Kdy a kde testujeme

Obrázek č. 144

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST
obrazek PrEPPoint

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

Obrázek č. 169

PODPOŘTE NÁS!

 
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 145
Obrázek č. 142
Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Projekt INOVACE A AKCELERACE AKTIVIT PRO ODSTRAŇOVÁNÍ BARIÉR PŘI ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB INFIKOVANÝCH HIV čís. CZ.1.04/5.1.01/77.00066 je financován z Evropského sociálního
fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.