Sanitka vyjede opět do Teplic

Mobilní poradna České společnosti AIDS pomoc vyjede opět do Teplic. Na náměstí Svobody bude testovat na HIV v sobotu 19.8. od 13 do 19 hodin.

Teplická pobočka České společnosti AIDS pomoc ve spolupráci s místní skupinou Českého červeného kříže Novosedlice, Dubí a Proboštov nabídne všem zájemcům informace týkající se HIV. V rámci společné akce bude mít široká veřejnost také možnost nechat si udělat bezplatný anonymní test na HIV. Odběr pár kapek krve se provádí z prstu, není bolestivý a samozřejmě ani nebezpečný. Výsledek je k dispozici ihned.

Udělejte si v sobotu 19.8. procházku a zjistěte, jak na tom jste. Naši pracovníci se vám budou rádi věnovat.

V Teplicích je také každému, kdo má zájem o test, také k dispozici poradna České společnosti AIDS pomoc. Je otevřena každý čtvrtek od 15 do 18 hodin v areálu teplické nemocnice. Více informací o teplické poradně najdete zde.

#image_description_200#

#image_description_210#

CSAP nove logo

Podpořte nás!

 

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

SANITKA

PRAHA - Vinohradská ulice
noční testování
pátek 20.7. → sobota 21.7.
čas: 23:00 → 02:00 hod.


LIBEREC - Fügnerova
autobusový terminál MHD
pátek 27.7.
čas: 13:00 → 17:00 hod.

Připravte se on-line.

... PRŮBĚŽNÝ PLÁN SANITEK

Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.