Evropský testovací týden na HIV a žloutenky 2018

Stejně jako každý rok i letos se Česká společnost AIDS pomoc, z.s. zapojila do projektu Evropský testovací týden na HIV a žloutenky. Tento rok testovací týden připadá na období od 23.11.2018 do 30.11.2018.

Otestovat se můžete v jakémkoliv našem CheckPointu v běžné provozní době. Seznam testovacích míst zde. Po vyhodnocení předtestového dotazníku jsme Vám schopni nabídnout test na HIV, syfilis, hepatitidu B a C.

V rámci Evropského testovacího týdne také proběhne mobilní testování v naší sanitce. Testovat budeme v Liberci, jako každý rok k příležitosti Světového dne boje proti AIDS. Otestovat se můžete na terminálu MHD Fügnerova v prostoru točny tramvají v Liberci ve čtvrtek 29.11.2018 od 13 hod. do 17 hod. Toto testování probíhá ve spolupráci s Dopravním podnikem měst Liberec a Jablonec nad Nisou.

V pražském CheckPointu v karlínském Domě světla bude možnost zcela výjimečně v rámci Evropského testovacího týdne se nechat otestovat kombinovaným rychlotestem INSTI zdarma. Běžně je tento test pouze na vyžádání za 400 Kč. Výsledek testu je znám do 2 minut a testuje se ze dvou kapek krve z prstu.

CSAP nove logo

Podpořte nás!

 

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

SANITKA

LIBEREC

terminál MHD Fügnerova
testy HIV a syfilis
pátek 29.11., čas: 13:00 → 17:00 hod.
letos poslední mobilní testování

Připravte se on-line.


... PRŮBĚŽNÝ PLÁN SANITEK


Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.