Charitativní běh přinesl Domu světla 58 350 korun

V sobotu 19. května 2018 se uskutečnil 8. ročník FUN & RUN v pražské Stromovce. Závod organizovala již osmým rokem Prague Pride. Letošního ročníku se zúčastnilo 532 běžců z toho 48 v dětské kategorii. Dům světla jako jeden ze spoluorganizátorů prováděl po celou dobu závodu zdarma testování viru HIV v mobilní sanitce. Otestovat se přišlo 79 zájemců a všichni slyšeli dobrou zprávu.

Běžecká akce byla pojata jako přátelské setkání, teambuilding a podpora dobré věci. Ze závodu se vybralo na podporu testování viru HIV pro Dům světa 58. 350 Kč a za to každému účastníkovi patří velké poděkování.

Běh Fun & Run doprovázelo krásné letní počasí, přátelská a uvolněná atmosféra i spousta zajímavých lidí jako je např. youtuberka Gábina Heclová. Den běhu proti homofobii můžete v kostce shlédnout tady.

Vynechme slova klasika, ale použijme slova jedné z účastnic „zničme homofobii“ přijďte podpořit dobrou věc i příště a nezapomeňte se přijít otestovat do Domu světla nebo do některé z našich regionálních poboček či sanitky.

CSAP nove logo

Podpořte nás!

 

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

SANITKA

LIBEREC

terminál MHD Fügnerova
testy HIV a syfilis
pátek 29.11., čas: 13:00 → 17:00 hod.
letos poslední mobilní testování

Připravte se on-line.


... PRŮBĚŽNÝ PLÁN SANITEK


Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.