Charitativní běh přinesl Domu světla 58 350 korun

V sobotu 19. května 2018 se uskutečnil 8. ročník FUN & RUN v pražské Stromovce. Závod organizovala již osmým rokem Prague Pride. Letošního ročníku se zúčastnilo 532 běžců z toho 48 v dětské kategorii. Dům světla jako jeden ze spoluorganizátorů prováděl po celou dobu závodu zdarma testování viru HIV v mobilní sanitce. Otestovat se přišlo 79 zájemců a všichni slyšeli dobrou zprávu.

Běžecká akce byla pojata jako přátelské setkání, teambuilding a podpora dobré věci. Ze závodu se vybralo na podporu testování viru HIV pro Dům světa 58. 350 Kč a za to každému účastníkovi patří velké poděkování.

Běh Fun & Run doprovázelo krásné letní počasí, přátelská a uvolněná atmosféra i spousta zajímavých lidí jako je např. youtuberka Gábina Heclová. Den běhu proti homofobii můžete v kostce shlédnout tady.

Vynechme slova klasika, ale použijme slova jedné z účastnic „zničme homofobii“ přijďte podpořit dobrou věc i příště a nezapomeňte se přijít otestovat do Domu světla nebo do některé z našich regionálních poboček či sanitky.

Obrázek č. 138

Certifikát za 350 Kč

Máme výbornou zprávu pro všechny cestovatele potřebující certifikát o svém HIV statusu. Některé země stále vyžadují tato potvrzení, aby umožnily dlouhodobý pobyt na svém území nebo k udělení víza pro vstup. Díky spolupráci s novou laboratoří jsme schopni nabídnout certifikáty za 350 korun. Bohužel certifikáty jsme schopni zprostředkovat pouze v našem hlavním checkpointu v Domě světla v Praze. Ostatní checkpointy už certifikáty neposkytují. Více zde.

JDEŠ K NÁM NA TESTY?

PIST

MOBILNÍ TESTOVÁNÍ - SANITKA

pro více detailů rozklikněte město

PODPOŘTE NÁS!

 
Obrázek č. 117

Odešlete SMS ve tvaru:

DMS AIDSPOMOC 30
DMS AIDSPOMOC 60
DMS AIDSPOMOC 90

na číslo: 87 777
Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč,
ČSAP obdrží 29, 59 nebo 89 Kč.
Službu Dárcovské SMS zajišťuje
Fórum dárců.

Objednání besedy

Pro školy a školská zařízení nabízíme objednání besedy s HIV+ lektorem prostřednictvím e-shopu. Vyberte si snadno a rychle termín, který Vám vyhovuje nejlépe. Besedy se konají v Domě světla v Praze nebo naši lektoři přijedou za Vámi do školy.

Obrázek č. 142
Obrázek č. 55

přispívá na provoz azylového Domu světla, testování a preventivní činnost

Obrázek č. 51

v rámci Národního programu řešení problematiky HIV/AIDS částečně financuje naše preventivní aktivity a testování

Podpořeno Hlavním městem Praha a Ministerstvem zdravotnictví ČR prostřednictvím dotací projektů zaměřených na prevenci HIV/AIDS.